Świątynia Opatrzności Bożej Kościół Jubileuszowy Roku Miłosierdzia

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14 lutego 2016 r.

» Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki; dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00.
» We wtorek, 16 lutego, rozpocznie się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.30 w sali Instytutu Papieża Jana Pawła II.

5. NIEDZIELA ZWYKŁA 7 lutego 2016 r.

» W środę przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 12.00, 18.00 i 19.30.
» W środę rozpoczynają się także Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty. Zapraszamy do adorowania Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 24.00 z przerwą na Msze św.

4. NIEDZIELA ZWYKŁA 31 stycznia 2016 r.

» We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek. Liturgia po raz ostatni ukazuje Chrystusa jako Dzieciątko.
Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 7.00 12.00 i 18.00

3. NIEDZIELA ZWYKŁA 24 stycznia 2016 r.

» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.
» Msza św. wypominkowa w sobotę o godz. 18.00.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w środy od godz. 17.00 do 18.00. W tym czasie jest również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

2. NIEDZIELA ZWYKŁA 17 stycznia 2016 r.

» W najbliższą sobotę, po wieczornej Mszy św., grupy muzyczne działające przy naszej parafii zapraszają na wspólne kolędowanie. Spotkanie odbędzie się w sali nr 1 Instytutu Jana Pawła II.
» Przypominamy, że chrzest św. jest udzielany w naszej parafii co tydzień, ale nie zawsze na Mszy św. Bliższe informacje na stronie parafialnej.

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 10 stycznia 2016 r.

» Instytut Papieża Jana Pawła II zaprasza na koncert kolęd Sióstr Melosik i ks. Andrzeja Daniewicza z zespołu „La Pallotina”, który odbędzie się dziś o godz. 13.15 w budynku Instytutu.
» Msza św. przygotowująca rodziny do pierwszej spowiedzi i Komunii św. dzieci odbędzie się w najbliższą niedzielę, 17 stycznia, o godz. 17.00.