Świątynia Opatrzności Bożej Kościół Jubileuszowy Roku Miłosierdzia

5. NIEDZIELA WIELKANOCNA 24 kwietnia 2016 r.

» Odpowiadając na prośbę papieża Franciszka, po Mszach św. zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz ofiar konfliktu na Ukrainie.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 17.00 do 18.00. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

Niedziela Dobrego Pasterza 17 kwietnia 2016 r.

» Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania pod hasłem „Powołani do miłosierdzia”. Podobnie jak w ubiegłych latach modlimy się za kapłanów posługujących w naszej parafii oraz o powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty parafialnej.
» W sobotę obchodzić będziemy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 kwietnia 2016 r.

» W najbliższą niedzielę, 17 kwietnia, będziemy przeżywali wizytację kanoniczną ks. biskupa Piotra Jareckiego. Uroczyste przywitanie przed Mszą św. o godz. 9.00, a zakończenie po Mszy św. o godz. 19.00.
» Zapraszamy na Krąg biblijny pt. „Chrzest według św. Pawła”, który odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II. Proszę przynieść Nowy Testament.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 3 kwietnia 2016 r.

» Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W tym roku przebiega on pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”. GODZINA MIŁOSIERDZIA o godz. 15.00.
» Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu obchodzimy Dzień Świętości Życia.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ 20 marca 2016 r.

» W Wielki Czwartek Mszą św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00 rozpocznie się Święte Triduum Paschalne. » W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19.00. Adoracja Pana Jezusa w grobie przez całą noc. » Wigilia Paschalna w sobotę o godz. 20.00. Przynosimy ze sobą świece chrzcielne. Tą Mszą św. rozpoczniemy obchód Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. Procesja rezurekcyjna odbędzie się na zakończenie Mszy św. Wigilii Paschalnej.